خدمتی جدید از یونش: چگونه هدفمند و سریع آگهی دانشجویی ثبت کنید؟

خوشحالیم که اعلام کنیم بعد از مدتی تلاش سخت تیم فنی خدمت جدیدی از یونش بوجود اومد،نیازمندی های آنلاین و هدفمند دانشجویی به نام یونش کامرس به راه افتاد، خدمتی که نبودش به شدت در صنعت دانشگاهی و دانشجویی کشور احساس می‌شد. 
نیازمندهی های آنلاین خدمت جدیدی نیست، سایت ها و اپلیکیشن های مختلفی هستند که این خدمت را ارائه می‌دهند اما یکی از مشکلات بزرگ این است که هیچ فیلتر و یا هیچ هدفمندی ای برای دانشجویان و خدمات دانشگاهی ارائه نمی‌دهند. دانشجویان معمولا کتاب ها و پروژه هایی دارند که دیگر برایشان کاربردی ندارد و مربوط به ترم های گذشته هست، این موارد معمولا بدون استفاده می‌ماند، از طرفی پیدا کردن خوابگاه، خانه و یا همخانه معضلی برای تمام دانشجویان در دانشگاه ها و شهرهای مختلف است، در این موارد معمولا دانشجویان از راهکاری هایی استفاده می‌کنند که معمولا سخت، هزینه بر و وقت گیر می‌باشد.

داستان چیست؟

آگهی رایگان دانشجویی
یونش کامرس، آگهی های هوشمند دانشجویی

 

ما این مشکلات را احساس کردیم و طبق بازخورد هایی که از کاربرانمان دریافت کردیم، تصمیم گرفتیم سرویس جدیدی در کنار یونش بوجود بیاوریم تا بتوانیم بخش دیگری از نیاز های دانشجویان را به صورت آنلاین و هوشمند برطرف کنیم.
شما میتوانید به راحتی و هدفمند از آگهی ها و نیازمندی های یونش کامرس استفاده کنید، اگر کتاب یا پروژه ای مربوط به ترم گذشته دارید می‌توانید در یونش آگهی فروش یا معاوضه قرار دهید یا اگر به دنبال همخانه یا خوایگاه هستید می‌توانید در اگهی های یونش کامرس جستجو یا آگهی جدید ثبت کنید.
دانشجویان می‌توانند از این بستر نیازمندی های آنلاین، برای درج آگهی های خود در زمینه های مختلفی مانند فروش و معاوضه کتب دانشگاهی، خرید و فروش پروژه های دانشجویی و پیداکردن خانه و همخانه استفاده کنند.

چطور می‌توانید آگهی هدفمند دانشجویی ثبت کنید؟

خیلی ساده است، به راحتی و در کمتر یک دقیقه می‌توانید اگهی خود را به صورت رایگان ثبت کنید و یا به آسانی نیازمندی‌های مورد نظر خود را بر اساس دانشگاه، شهر و رشته دسته‌بندی کرده  و نزدیک‌ترین‌ آگهی ها و مرتبط ترین آن ها را بیابید.

روند ثبت آگهی رایگان در یونش کامرس به شکل زیر است:

  1. ابتدا باید در سایت عضو شوید یا اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید
  2. دسته بندی خود را مشخصص کنید، آگهی شما می‌تواند کتاب، پروژه، نوشت افزار یا خانه باشد
  3. اطلاعات مربوط به آگهی را کامل کنید
  4. تصاویر مورد نظر خود را بارگزاری کنید
  5. تبریک، آگهی ثبت شد حالا منتظر باشید تیم یونش کامرس آگهی شما را تایید کند

فراموش نکنید

خرید و فروش در یونش کامرس بی واسطه صورت می‌گیرد، کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد،پس در خرید و فروشِ دانشجویان، یونش هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.
از طرفی برای تایید اگهی در یونش کامرس باید مطابق قوانین رفتار کنید و اگر قانونی توسط شما نقض شود یونش می‌تواند آگهی شما را تایید نکند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *